Deprecated: Elementor\Scheme_Typography از نگارش2.8.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از Elementor\Core\Schemes\Typography استفاده نمایید. in /home/manotest/public_html/wp-includes/functions.php on line 5401

Deprecated: Elementor\Scheme_Color از نگارش2.8.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از Elementor\Core\Schemes\Color استفاده نمایید. in /home/manotest/public_html/wp-includes/functions.php on line 5401

رژیم لاغری سریع و رایگان یک ماهه

رژِیم لاغری یک ماهه و سریع
No Responses/5
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on whatsapp
واتس آپ
Share on print
پرینت

برنامه رژیم لاغری یک ماهه رایگان

 

معمولا افرادی که نمی توانند پس از انجام رژیم های غذایی گوناگون به وزن دلخواه خود برسند، نا امید شده و به روش غذایی قبل و ناسالم خود بر می گردند. اگر شما از آن دسته افراد هستید که می خواهید در کم ترین فرصت به وزن ایده آل و دلخواه خود برسید توصیه ما برنامه رژیم لاغری یک ماهه رایگان است، که وزن را به طور شگفت انگیز و سالم کاهش می دهد. در واقع برنامه رژیم لاغری یک ماهه رایگان ایده ی متفاوتی نسبت به دیگر رژیم ها دارد. این رژیم به گونه ای است که روزانه باید کالری دریافتی را کنترل کنید. یک صبحانه غنی از پروتئین و فیبر شروع کننده ی این برنامه رژیم غذایی می باشد که با هدف مصرف ۲۰۰ تا ۳۵۰ کالری برای فرد انجام می شود. جالب است بدانید که صبحانه مهم ترین قسمت این رژیم بوده که محصولات لبنی و میوه ها آن را تامین می کنند. در وعده ی ناهار برای فرد سبزیجات، غلات و پروتئین در نظر گرفته شده است که باید ۳۰۰ تا ۳۵۰ کالری مصرف شود. وعده شام نیز باید ۴۰۰ تا ۵۰۰ کالری باشد که بهتر است غذاهای سالم مصرف شود. اما برای اینکه فرد در طول روز احساس ضعف نکند می تواند از میان وعده هایی از ۵۰ تا ۱۰۰ کالری استفاده کند.

رژیم کانادایی

رژیم کانادایی یکی از رژیم های لاغری بسیار سریع می باشد که مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. اکثر افرادی که از رژیم کانادایی به طور دقیق و منظم استفاده کرده اند نتیجه ی خوب و مطلوبی را دریافت کرده و به وزن دلخواه خود رسیده اند. زمان مشخص شده برای این رژیم بین ۱۲ الی ۱۵ روز می باشد که ۳ روز آخر آن نقش نگهدارنده وزن را دارد.

رژیم لاغری رایگان

 

برای یک رژیم غذایی سالم اولین نکته تغذیه سالم در کنار ورزش منظم است. شما باید در رژیم غذایی خود پروتئین ها، غلات و سبزیجات را قرار دهید و از خوردن کربوهیدرات، شکر و شیرینی جات  پرهیز کنید. در رژیم لاغری رایگان هیچکدام از وعده ها حذف نمی شوند بلکه مقدار کالری آن ها کم تر می شود.

رژیم لاغری ۷ روزه

 

در این رژیم روز اول می توانید از تمام میوه ها به جز موز استفاده کنید و در روز دوم می توانید از سبزیجات خام و پخته بدون روغن استفاده کنید و بهتر از بخار پز باشند. در روز سوم باید از میوه ها در کنار سبزیجات استفاده کنید تا بدن چربی سوزی را آغاز کند. در روز چهارم باید شیر را با موز مصرف کنید که پروتئین بدن تکمیل شود. روز پنجم باید به خوردن گوشت و گوجه فرنگی اختصاص دهید. در روز ششم باید گوشت به همراه سبزیجات مصرف شود و روز هفتم که آخرین روز این رژیم است باید برنج قهوه ای به همراه آب میوه ها و سبزیجات مصرف شود.

رژیم لاغری شکم و پهلو سریع

 

برای لاغری شکم و پهلو روش های گوناگونی وجود دارد که پیروی از این روش ها می تواند در مدت زمان کمی شما را به وزن دلخواه تان برساند. خودداری از خوردن نشاسته و شکر، استفاده از سبزیجات، استفاده از رژیم غذایی یک هفته ای، نوشیدن مایعات، نوشیدن قهوه و چای، افزایش سوخت و ساز بدن، استفاده از غلات سبوس دار، انجام تمرینات شکم و پهلو و … از موثر ترین و بهترین روش های لاغری سریع شکم و پهلو می باشند.

رژیم معروف ۹ روزه با ۹ کیلو کاهش

رژیم معروف ۹ روزه با ۹ کیلو کاهش وزن به افرادی توصیه می شود که می خواهند خیلی سریع لاغر شوند. این رژیم به این شکل است که به مدت ۹ روز صبح ناشتا یک لیوان آب به همراه ۲ قاشق آب لیمو مصرف می شود و در سه روز اول هر وعده ۳ عدد تخم مرغ به همراه گوجه، خیار، سبزی و کاهو مصرف شده و در طول روز حداقل باید ۸ لیوان آب مصرف شود. در این رژیم به هیچ وجه نباید از قند استفاده کرد. در ۳ روز دوم به اندازه تخمه مرغ ها سیب زمینی آبپز باید مصرف شود و در سه روز سوم شنبه مرغ لخته شده باید در سه وعده خورده شود. این رژیم باید در کنار ورزش و پیاده روی نیز انجام شود.

رژیم سوپ خوری و لاغری سریع

رژیم سوپ خوری تنها یک رژیم نیست بلکه یک کاهش وزن اصولی با مجموعه ای از غذاهای مفید در مدت زمان کم می باشد. در رژیم سوپ خوری و لاغری سریع فرد می تواند هر نوع سوپی را که دوست داشته باشد مانند: سوپ خامه، سوپ ابگوشتی، سوپ کنسروی و … را به طور آزاد مصرف کند. معمولا زمان اساسی رژیم سوپ خوردی طی هفت روز می باشد که فرد در طول این مدت تقریبا چیزی حدود ۲ الی ۴ کیلو گرم کاهش وزن را تجربه می کند.

رژیم گیاه خواری ۴۰ روزه

رژیم گیاه خواری ۴۰ روزه به دلیل وجود آنزیم ها، ویتامین ها و مواد معدنی و غذا های سالم و مفید به شدت توصیه می شود چرا که این رژیم برای بدن بسیار خوب و مفید می باشد. در رژیم گیاه خواری ۴۰ روزه بدن همه ی موارد لازم را دریافت می کند به طور مثال بدن به اهن به طور ضروری نیاز دارد، وقتی که مواد غذایی پخته می شوند این آهن آن ها از بین می رود. پس رژیم گیاه خواری به صورت خام می تواند به صورت معجزه آسایی اهن بدن را تکمیل کند. پزشکان و متخصصان رژیم غذایی توصیه می کنند که بهتر است رژیم گیاه خواری به صورت خام انجام شود تا نتیجه ی بهتری را بر جای بگذارد. رژیم گیاه خواری ۴۰ روزه باعث لاغری و تثبیت وزن شده و از سرطان هایی چون؛ سرطان روده، معده، سینه و کولون جلوگیری می کند و همچنین کمک فراوانی به افراد دیابتی با حفظ سطح قند خون می کند. همچنین جالب است بدانید که رژیم گیاه خواری ابتلا به سکته ی قلبی و مغزی را به حد چشم گیری کاهش می دهد.

. در این مقاله انواع رژیم های لاغری را مورد بررسی قرار دادیم و با روش عملکرد آن ها نیز آشنا شدیم.

ارسال یک دیدگاه

9 − پنج =